» » Відбудеться науково-практична  конференція «Інноваційні підходи до розвитку технологій та економіки»

Дата: 16-05-2024, 17:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Закарпатський    навчально – науковий інститут Західноукраїнського національного університету запрошує Вас  взяти  участь  у  науково-практичній  конференції «Інноваційні підходи до розвитку технологій та економіки», яка буде проходити 27 червня 2024 року.

Форма участі – очна або дистанційна.

Робота конференції відбуватиметься у таких секціях:

1. ІТ-технології: сучасний стан та перспективи розвитку.
  2. Актуальні питання фінансової теорії і практики.
  3. Транспорт і логістика.
  4. Будівництво та цивільна інженерія.
  5. Публічне управління: удосконалення і розвиток.
  6. Міжнародне  співробітництво,  європейська   інтеграція   та   сталий розвиток суспільства.
  7. Психологічні аспекти розвитку особистості та громадянського суспільства в сучасних умовах.
  8. Сучасні тенденції та перспективи розвитку  освіти і науки: світовий і вітчизняний досвід.
  9. Національні та регіональні тенденції розвитку інноваційного підприємництва та торгівлі.
  10. Економічна парадигма розвитку інклюзивності державних інституцій в післявоєнний період.
  11. Стратегічне управління розвитком інклюзивної економіки.
  12. Соціально-психологічна реабілітація в умовах війни.

Участь у конференції безкоштовна, за її результатами буде видано збірник тез доповідей, учасники   отримають   сертифікати (15 годин /0,5 кредиту ЄKTC).

Детальніша  інформація на сайті: https://iadte.wunu.edu.ua/our-team.php

Контактно особа – +380952173984.